The digital product design agency

Tworzymy innowacyjne produkty, które prowadzą rynek medyczny we właściwym kierunku

Tworzymy innowacyjne produkty, które prowadzą rynek medyczny we właściwym kierunku _

o nas

Jesteśmy zespołem specjalistów z branży IT i medycyny. Koncentrujemy się na użytkowniku, jego potrzebach i problemach. Co nas wyróżnia to podejście Lean UX, Design Thinking, SaaS.
W przeszłości realizowaliśmy projekty dla takich marek jak Grupa Blue Medica, ABB, Med Onet, Dreamlab, Ringier Axel Springer, Coca Cola, Paramount Pictures. Nasze bogate doświadczenie aktualnie wykorzystujemy projektując i wdrażając innowacyjne rozwiązania dla rynku medycznego.
Doradzamy i pomagamy naszym klientom realizować długofalowe cele biznesowe. Analizowanie rzeczywistych potrzeb oraz rozwiązywanie realnych problemów traktujemy priorytetowo.

co robimy ...

  • Poznajemy wizję i proponujemy kierunek, w którym ma zmierzać produkt
  • Analizujemy rynek, badamy wymagania biznesowe oraz potrzeby i problemy użytkowników
  • Projektujemy finalne interfejsy produktów
  • Dobieramy właściwą technologię zależnie od potrzeb biznesowych
  • Testujemy, weryfikujemy prototypy
  • Nieustannie optymalizujemy, zmieniamy, poprawiamy produkty w oparciu o dane i feedback użytkowników

... jak to robimy

01
Zrozumienie
Pierwszy z etapów procesu Design Thinking pozwalający nam dogłębnie poznać i zrozumieć problem, który chcemy rozwiązać. To tutaj poznajemy kim jest użytkownik i jakie są potrzeby biznesowe. Empatia czyli zdolność odczuwania emocji innych i rozumienia sposobu ich myślenia na tym etapie jest kluczowa. Dzięki temu jesteśmy w stanie już we wczesnej fazie powstawania produktu zweryfikować nasze wcześniejsze hipotezy.
02
Definiowanie
W trakcie tej fazy procesu wykorzystujemy wszelkie informacje pozyskane na etapie zrozumienia potrzeb i problemów. Cel jaki chcemy tutaj osiągnąć to zdefiniować główny problem, nad którym będziemy pracować w dalszych etapach. Odpowiednie określenie problemu utoruje nam drogę do poszukiwania optymalnych rozwiązań.
03
Rozwiązanie i prototyp
Na tym etapie koncentrujemy się na generowaniu potencjalnych rozwiązań i stworzeniu prototypu. Kreatywność oraz analityka są na tym etapie dla nas najważniejsze. Tutaj pojęcie “złych pomysłów” nie obowiązuje. Etap kończy się wyborem najlepszej koncepcji rozwiązania.
04
Testowanie
Etap testów, na które zapraszamy użytkowników prowadzimy zgodnie z wcześniej ustalonym scenariuszem. Pozwala nam to stwierdzić czy idziemy we właściwym kierunku. Zdarza się, że po tym wracamy do początku procesu aby wygenerować kolejne rozwiązanie.
05
Wdrożenie i optymalizacja
Po wypracowaniu najlepszego rozwiazania wdrażamy w pełni funkcjonalny produkt. Dodajemy narzędzia analityczne, które pozwalają nam w sposób ciągły optymalizować produkt.
Design Thinking

projekty

Zacznijmy współpracę

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Z przyjemnością o tym porozmawiamy.

Napisz do nas